המלצות

5/5

למירב היקרה!!!

הגענו אלייך בעקבות כך שגילינו שלשירה שלנו היו נוזלים באוזניים, שגרמו לירידה בשמיעה. בנוסף לכך, נזלת כמעט תמידית, ונשימות כבדות ועייפות. את קיבלת אותנו בחיוך ונתת אור של תקווה, על ידי כך שהסברת על התהליך שנעבור. את הטיפולים העברת בצורה של משחק כייפי וחוויתי, ובשל כך שירה הגיעה כל פעם בשמחה. לאחר מספר טיפולים, ביצענו בדיקת שמיעה נוספת, וגילינו שאין כלל נוזלים באוזניים, והשמיעה כמעט לגמרי תקינה! וכמובן היתה גם הקלה משמעותית מאוד בשאר הסימפטומים. ברצוננו להודות לך מקרב לב על הסבלנות, המקצועיות וההבנה. בהערכה רבה, משפחת בר חן

אוגוסט 2016

 

  • רצינו לומר תודה ענקית!

אין מילים שיוכלו לתאר כמה אנחנו מעריכים ואוהבים אותך! עזרת לנו להגשים חלום – להגשים את עצמנו. פשוט, עזרת לנו להשלים את החתיכה החסרה בפאזל של חיינו. ממתינים בקוצר רוח להרכבת הפאזל הבא! 2014

 

  • מירב היקרה!

בתור בת של אחות מוסמכת בבית חולים ואחות של סטודנטית לרפואה, ראוי היה שאאחז ברפואה הקונבנציונלית כמו בקרנות המזבח. אבל אז נולדה לי ילדה מדהימה ורגישה, שאצלה כל שיעול קטן הפך מיד לפיל עם דלקת ריאות, דלרת ריאות סמויה, דלקת אוזניים, מסטואידיטיס ודלקת גרון. בהיותי חסרת אונים, נעניתי לכל טיפול אפשרי שהציעה הרופאה. אבל זה היה מדרון חלקלק שבו כל התערבות, וכל אנטיביוטיקה, החלישו עוד יותר את מערכת החיסון, והדלקות הלכו והקצינו. כך לדוגמה, דלקת אוזניים הגיעה מאוחר יותר בתחפושת מפחידה מאוד – מסטאודיטיס, שזו דלקת בעצם הגולגלת. המצב הפך מסוכן, ולא מצאתי תשובות. במיוחד לאור העובדה, שהרפואה הקונבנציונלית מטפלת במחלה עצמה, ולא מטפלת בשורש הבעיה. היה לי ברור שיש לחזק את המערכת החיסונית ולהחזיר את הגוף לאיזון, כך שיהיה לו כוח להתמודד עם פולשים מן החוץ. ואז הגעתי למירב (!!!), מטפלת ברפואה סינית. מירב מטפלת בנשים, גברים ואפילו בתינוקות. שיטת הטיפול בילדים ובתינוקות היא באמצעות שונישין, ש-מייה (בתי) ואני מכנות אותו, טיפול בדגדוגים. כי כזה הוא! נחמד, מדגדג, לא כואב, אורך כרבע שעה, ובסופו מקבלים מתנה שבוחרים! אני מודה, שאחרי הטיפולים הראשונים היה לי ספק גדול שזה יעבוד! כי בכל זאת, מדובר בכמה דגדוגים והביתה. מה הסיכוי שהדלקות לא יחזרו אחרי כמה דגדוגים…? אבל מהר מאד, הלא ייאמן הפך לייאמן, הקטנה שלי החלה להתחזק, והשיעולים נעלמו מיד אחרי טיפול מהנה של מספר דקות. אין לי דרך להסביר את זה בצורה לוגית. זו פשוט מלאכת קוסמות של מירב! זכיתי להכיר מלאכית בדמות אישה. אין מילים להודות לך!! מ-מייה ומשפחת פרי.

2015

  • מירב היקרה,

אין ספק שמצבה של נ' (תינוקת עם התקפי שיעול עד כדי חנק) הוטב! היא מוציאה ליחה צהבהבה וכבר לא נחנקת. ת-ו-ד-ה על הסבלנות, על ההכלה, על החיבור על המקצועיות ועל המגע המרפא. היא עדיין משתעלת אחרי הנקה בעיקר, אז טוב שקבענו טיפול מעקב נוסף!

רינת אמא של נ' 18.04.13

  • מירב היקרה שלום,

אני לא כ"כ טובה במילים ולכן אגש ישר לעובדות. הגעתי אלייך די במקרה, עם בעיה של מחזור לא סדיר ורצון ל"היכנס להריון". הייתי מאוד מבולבלת, ואת הרגעת אותי מאוד, ומעבר לזה גם הכוונת אותי, ושלחת אותי לרופא נשים. ואז העלילה הסתבכה, הרופא נשים שלח את בעלי לספירת זרע, והתוצאות היו נמוכות ביותר, הרופא גם הסביר לי שעם תוצאות כאלו הפריה מלאכותית זה הפתרון היחיד. אני זוכרת שהתקשרתי אלייך באותו היום מאוד לחוצה, ואז הסברת לי שדיקור יכול לעזור מאוד גם בספירת זרע נמוכה. אחרי שלושה חודשים (לא רצופים) של טיפול בבעלי ובי במקביל הוא הלך לעשות ספירת זרע חוזרת, והתוצאות השתפרו במאות אחוזים. חודש אחרי וכאן אני מרשה לעצמי לכתוב, גיליתי שאני בהריון. מירב, אנחנו מודים לך מאוד ולא יודעים איך להודות לך על הנס שעשית לנו, הרגשנו לאורך כל הדרך שאנחנו מאוד חשובים לך ולא רק כמטופלים. רצינו להגיד גם תודה, שאף פעם לא שפטת אם לא עשינו בדיוק מה שאמרת. תודה רבה על שעזרת לנו להיות משפחה.

פברואר 2013

  • שלום,

הטיפול אצל מירב היווה עבורי חוויה של שקט. ניכרים במירב הידע הנרחב שלה והמקצועיות הרבה. בד בבד מירב כמטפלת, מביאה איכויות של עדינות וענווה, כבוד למטופל והמון הקשבה. תמיד בצאתי מהטיפול חשתי מאוזנת יותר ונינוחה. הטיפול הועיל רבות לדברים מהם סבלתי, באופן די מהיר. ממליצה בחום!

עינב רבקה מאי 2012

  • מירב שלום

ראשית ברכות על הקמת אתר חדש כיאה למטפלת איכותית כמוך. פניתי אלייך טלפונית עקב פריחה קשה ואלימה ששמה בישראל (אורטיקריה) שתקפה אותי בכל גופי, והייתי מאושפז שבוע בבית חולים נהריה ללא תוצאות. לשמחתי זימנת אותי במיידית לטיפול בדיקור סיני במרפאתך, והזמנת עבורי פורמולת צמחים סיניים לטיפול במחלה מת"א. הופתעתי ממהירות התגובה שלך והטיפול המהיר כבר כשהגעתי הביתה לאחר הטיפול התקשרו אלי מהמעבדה שמספקת את פורמולת הצמחים לטיפול במחלתיותאמו איתי אספקה דחופה לפי הוראתך. הטיפול ארך מספר שבועות ומטיפול לטיפול מצבי הוטב והוקל לי מאד. אין ספק שהטיפול והתגובה המהירה שלך והטיפול בשיטה זו גרמו לי להבריא כמעט לגמרי. אני חושב שמעבר לטיפול שאת עושה, השקט והרוגע שאת משרה על המטופל הם תוספת גדולה להחלמה מהירה. תודה

איציק כהן – אפריל 2012

  • מירב יקרה

הגעתי אלייך בהמלצתה של מטופלת אחרת שהייתה אצלך והמליצה בחום. כאמא לשתי בנות קטנות וכאשה בעלת עסק עצמאי היומיום שלי הפך להיות מורכב מלחצים שונים, חוסר שעות שינה, מערכת חיסונית רופפת ותופעות מוזרות במערכת העיכול שהצריכו טיפול מקצועי, כמו זה שאת מציעה. התרשמתי מאוד מפגישת האבחון, מדרך הטיפול שהצעת, המשלבת דיקור יחד עם טיפולים נוספים שאני מגדירה: מפנקים! בכל פגישה הלכו והתמעטו הסימפטומים שסבלתי מהם ומכאן הבנתי שהטיפול יעיל. אני מודה לך גם על הכלים שנתת לי והעצות בדבר התזונה והשינה וכו', השיחות על נשואים מקצועיים. כל אלו הפכו את סדרת הטיפולים לפגישה שבועית שמחכים לה. אז…תודה!

שרית – אפריל 2012 

  • שלום רב,

אני חולקת הרבה כבוד לרפואה הסינית,שכן טופלנו אני ובעלי בטיפולי פוריות זמן רב, עשינו מס' הזרעות ללא הצלחה ולבסוף הצלחנו בטיפול ראשון של IUI (הזרעה). אני מאמינה כי טיפול הIUI צלח בקלות בשל השילוב עם הדיקור הסיני. הדיקור מרגיע ובשילוב עם רפלקסולוגיה, בעיני מחולל פלאים. אני ממליצה בחום לכל מי שעובר טיפולי פוריות לנסות לשלבם עם דיקור סיני, אין לי ספק כי גם להריונות הבאים אמשיך בשילוב עם דיקור, ואני מאמינה כי אולי אפילו נצליח ע"י דיקור עצמו וללא התערבות רפואית נוספת. כמו כן,חשוב לבחור מטפל/ת שסומכים עליו, מרגישים עמו חיבור וכך הדרך להצלחה בטוחה, כפי שיש לנו עם מירב מזרחי, המטפלת שלנו. הרבה הצלחה לכל זוג המעוניין להביא ילדים לעולם.

ס' – דצמבר 2011

  • שלומות

הגעתי למירב עם בני שי בן ה-16 דרך המלצה חמה מאוד שקיבלתי מבתי שהייתה התלמידה שלה בתמורות. מאז ששי נולד הוא סבל מהתקפי ברונכיטיס חוזרים שלעתים היו הופכים לדלקת ריאות. הוא היה מחסיר הרבה לימודים מביה"ס שכמובן פגעו בו מאוד בלימודים לא לדבר על איכות חיים. כל זה עד שהגענו למירב, שבטיפול המסור שלה בדיקור ופורמולת צמחים לחיזוק המערכת החיסונית, שי עבר את הסתיו והחורף ללא סיבוכים בכלל ולא הפסיד לימודים! מירב – מודים לך מכל הלב ואוהבים אותך!